Valiler ve Tuğgeneralden Rektör Durmuş’a ziyaret

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Batman Valisi Hulusi Şahin ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya’dan, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş’a taziye ziyareti.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Batman Valisi Hulusi Şahin, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya ve Batman İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bekçepınar, geçtiğimiz günlerde kayın biraderi vefat eden Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş’a taziye ziyaretinde bulundu.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya’ya iade-i ziyaretleri ve taziye ziyareti için teşekkür eden Rektör Durmuş, Batman Valisi Hulusi Şahin’e ve İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bekçepınar’a da taziye ziyaretleri için teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Durmuş, Bitlis Valisi Oktay Çağatay ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya’ya üniversite öğrencilerinin hazırladığı ebru tablosunu, üniversite şiltini ve gümüş rozet takdim etti.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Batman Üniversitesi şeref defterini imzaladıktan sonra heyetle birlikte merkez kampüste incelemelerde bulunduktan sonra Rektör Durmuş tarafından uğurlandı. (Mehmet Fatih Akgül-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler