Van Valisi Taşyapan muhtarlarla bir araya geldi

Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Vali İbrahim Taşyapan, Edremit ilçesi ve köylerinde görev yapan muhtarlara yönelik istişare toplantısı düzenledi.

Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Vali İbrahim Taşyapan, Edremit ilçesi ve köylerinde görev yapan muhtarlara yönelik istişare toplantısı düzenledi.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Konferans Salonunda Edremit Kaymakamlığınca düzenlenen ve Vali Taşyapan başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkani Atif Çiçekli, İl Jandarma Komutanı Albay Yüksel Oğuz, Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Yaşar, Edremit ilçesinde görev yapan mahalle muhtarları ile kurum müdürleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Taşyapan, İlçede yürütülen çalışmaları değerlendirmek üzere bir araya geldiklerini belirterek,"Bu tür toplantılar vesilesiyle hem muhtarlarımızla tanışmak hem de onlarla birlikte yapacağımız çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunmayı amaçlıyoruz. Bilindiği üzere, ilçeler bazında bu tür toplantıları belirli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Bugün de muhtarlarımızın sorumluluk alanındaki yerlerde üzerlerine düşen görevler ve kendilerinden beklentilerimize dair konuları görüşeceğiz. Aramızdaki bu etkileşim ve görüş alışverişi bundan sonra da devam edecek" dedi.

Basına kapalı olarak devam eden toplantının ardından Vali İbrahim Taşyapan ve kurum amirleri, muhtarlar için düzenlenen kokteyle katıldı.​ (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler