Van’da yapılan çalışmalar nedeniyle bazı mahallelerde gün boyunca programlı elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), direk dikimi ve trafo değişim çalışması nedeniyle, birçok mahallede programlı elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada kesintinin olacağı yer ve saatler şöyle sıralandı:

15 Haziran 2016 tarihinde 08.00 – 16.00 saatleri arasında direk dikimi ve trafo değişim çalışması nedeniyle; Eski Erzurum Yolu Caddesi Civarı, Yalım Erez Mahallesi, Hayvan Meydanı Civarı ve Bostaniçi'nin bir kısımı,

16 Haziran 2016 tarihinde 08.00 – 16.00 saatleri arasında Direk Dikimi ve Trafo Değişim Çalışması nedeniyle; Değirmen Köyü, Karpuzalan Köyü, Gündoğdu Köyü ve Beşevler Köyü,

17 Haziran 2016 tarihinde 08.00 – 16.00 saatleri arasında Direk Dikimi ve Trafo Değişim Çalışması nedeniyle; İskele Yolu, Selimbey Mahallesi, Üçevler Mahallesi, Yoğurtcuoğlu Sokak ve Karayolu Civarında programlı elektrik kesintisi olacaktır. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler