YYÜ personeli iftarda buluştu

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi rektörü üniversite personeliyle iftarda bir araya geldi.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, üniversite personeli ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Rektörlük tarafından Yüzüncü Yıl Üniversitesi Merkezi Yemekhanesinde düzenlenen iftar yemeğine Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Demirel, Prof. Dr. Ahmet Kazankaya, Genel Sekreter Prof. Dr. Yusuf Uzun, dekanlar, daire başkanları, akademik ve idari personel katıldı.

İftar yemeğinde konuşan Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, Ramazan ayının birlik ve beraberlik açısından önemine değinerek, üniversite personeliyle buluşmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe, hoşgörüye ihtiyaç olduğunu dile getiren Battal, "Bu mübarek Ramazan dolayısıyla beraberliğimizi daha da güçlendirmeliyiz. Ülkemiz dünyanın en güçlü ülkelerinden biri olma yolunda hızla ilerlerken üniversitemiz de önemli başarılara imza atmaya devam ediyor. Hep birlikte çalışırsak hem ülkemizi hem de üniversitemizi daha ileri noktalara taşıyabiliriz. Bu duygularla hepimizin Ramazan'ı mübarek olsun" diye konuştu. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler