İYİ Parti ve MHP’den HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığına ziyaret

​HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz’un vefatı münasebetiyle İYİ Parti ve MHP’den heyetler, HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığına taziye ziyaretinde bulundu.

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz’un vefatı münasebetiyle taziyelerin ve Kurban Bayramı münasebetiyle bayram tebriklerinin kabul edildiği HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığına ziyaretler sürüyor.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı M. Salim Ensarioğlu ve MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, Cuma günü kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Mehmet Yavuz için HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığına taziye ve bayram ziyaretinde bulundu.

Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale ve Eğitim-Bir-Sen ziyareti

Öte yandan HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığına gün içerisinde AK Partili Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale ve Eğitim-Bir-Sen Diyarbakır Şube Başkan Vekili Ramazan Tekdemir tarafından da taziye ve bayram ziyaretleri gerçekleşti.

Eğitim-Bir-Sen Diyarbakır İl Yonetimi, kendisi de bir egitimci olan HÜDA PAR Genel Başkan Yardimcsı Mehmet Yavuz’un vefatı münasebetiyle taziyelerini sundu.

Heyet, merhum Mehmet Yavuz’a Allah’tan rahmet dilerken, ailesi, sevenleri ve HÜDA PAR camiasına sabır temennilerinde bulundu.

Heyetleri HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Vedat Turgut, GİK Üyesi Şeyhmus Tanrıkulu, Diyarbakır İl Başkanı Osman Aktaş ağırladı.

Ziyaretlerinden ötürü HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Turgut, heyetlere teşekkürlerini iletti.

Bir süre önce böbrek kanseri teşhisiyle tedavi altına alınan HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz, tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde vefat etmiş, memleketi Adıyaman’ın Kâhta ilçesinde toprağa verilmişti. (Ramazan Casuk-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler