TÜGŞAV’dan HÜDA PAR Genel Merkezine taziye ve bayram ziyareti

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz’un vefatıyla birlikte HÜDA PAR Genel Merkezine ziyaretler devam ederken, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı (TÜGŞAV) da taziye ve bayram ziyaretinde bulundu.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı (TÜGŞAV), HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz’un vefatı ve Kurban Bayramı dolayısıyla HÜDA PAR Genel Merkezine bir ziyaret gerçekleştirdi.

ABD destekli 15 Temmuz darbe girişiminde gazi olmuş kişilerden oluşan Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı (TÜGŞAV) heyetini, HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin İmir ve partililer karşıladı.

TÜGŞAV Kurucu 2’nci Başkanı Kaan Şimşek, rahmetli Yavuz’un vefatıyla derin üzüntü yaşadıklarını ifade ederek, Yavuz’a Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve HÜDA PAR’a sabırlar diledi. Şimşek ayrıca Kurban Bayramı vesilesiyle Genel Başkan Yardımcısı İmir’in şahsında HÜDA PAR camiasının bayramını tebrik etti.

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı İmir de TÜGŞAV heyetine ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini ileterek, bayramlarını tebrik etti. (Ramazan Casuk-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler