AK Parti Tatvan Belediyesi tarafından, yaz şenlikleri kapsamında düzenlenen konser, hükümetin "dindar nesil" söylemini gölgede bıraktı.

Tatvan Belediyesi tarafından, yaz şenlikleri kapsamında düzenlenen konser, gençleri ifsat ediyor. Belediye, yaz şenlikleri kapsamında her hafta farklı bir etkinlik düzenliyor.

Tatvan Sahil Etkinlik Alanı’nda düzenlenen ve şarkıcı Nur Cennet’in sahne aldığı konserde, bölge halkının kültürel ve dini değerlerine aykırı görüntüler, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'dindar nesil' söylemleri gölgede mi kaldı?" sorularını akıllara getiriyor.

Kadim tarihi, bağrında çıkan mümtaz şahsiyetler, medrese kültürü ve ilim irfan yuvasıyla ön plana çıkan Bitlis’te, halkın verdiği vergilerle, büyük paralar harcanarak, gençler ifsat ediliyor. Park sorunundan kanalizasyona, alt yapıdan üst yapıya kadar birçok sorunun hakim olduğu ilçede, belediye imkanlarının, toplumu ifsat eden konserlere harcanması, ilçe halkının tepkisine neden oluyor. (Şükrü Tontaş-İLKHA) 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler