Gaziantep'te vatandaşların günlük hayatın stresinden uzak, keyifli bir gün geçirmeleri için doğa yürüyüşü etkinliği düzenleniyor.

Gaziantep Merkez Şahinbey Belediyesi tarafından vatandaşların günlük hayatın stresinden uzak, keyifli bir gün geçirmeleri için doğa yürüyüşü düzenleniyor.

Şahinbey Belediyesi, gündelik hayatın koşturmacasından yorulup, strese, kent yaşamına ara vererek doğayla bütünleşmek, sağlıklı adımlarla geleceğe yürümek amacıyla AKUT, İHHA ve Gazi Dağcılık ile birlikte Türkiye'nin en büyük parkı Yeşilvadi Millet Bahçesi'nde Doğa Yürüyüşü ve Dağcılık sporu etkinliği düzenliyor.

Düzenlenen doğa yürüyüşü ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 7'den 77'ye tüm Gazianteplileri spora teşvik etmek için çalıştıklarını söyledi.

Tahmazoğlu, "Yürüyüşten bisiklet turlarına kadar düzenlediğimiz farklı organizasyonlarla vatandaşlarımızı sağlıklı yaşam için harekete yönlendiriyor, spora özendiriyoruz. Sırada doğa yürüyüşü ve dağcılık etkinliğimiz var. Tertemiz bir havada spor yapmak, yoğun kent yaşamının stresi ve gürültüsünden uzakta keyifli bir gün geçirmek isteyen tüm vatandaşlarımızı bu organizasyonumuza bekliyoruz." dedi. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler