Batman İHL’nin öğrenci velileri ve  birlikte yarıştı

Batman Turgut Özal İmam Hatip Ortaokulu bahar etkinlikleri kapsamında öğrenci velileri ve öğrencilerin yarıştığı bilgi yarışması düzenledi.

İl Halk Kütüphanesi binasında bulunan konferans salonunda gerçekleşen bilgi yarışmasına Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Maarif Müfettişleri Başkanı Abdulhakim Aslan, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları M. Naci Şemdinoğlu, Zübeyir Yılmaz, Şube Müdürü Abdulvahap Hınç, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Oldukça heyecanlı geçen bilgi yarışmasının sonunda tüm yarışmacılara katılım belgeleri, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Naci Şemdinoğlu ve Şube Müdürü Abdulvahap Hınç tarafından verildi.

Yarışmada birinci olan veli ve öğrenciye birincilik plaketini Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, ikinci olan veli ve öğrenciye ikincilik plaketini Maarif Müfettişleri Başkanı Abdulhakim Aslan ve üçüncü olan veli ve öğrenciye üçüncülük plaketini Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir Yılmaz verdi.

Bilgi yarışmasının sonunda kısa bir konuşma yapan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; "Çok güzel bir yarışma gerçekleştirildi, ben de bir veli olarak duygulandım. Bu sürecin içinde yer alan hem yarışmacı velilerimiz, hem de burada bu birlikteliği sağlama adına bulunan siz değerli velilerimiz, aslında hepiniz birincisiniz. Burada bulunmanız en değerli varlığınız, sevgili çocuklarınızla yakından ilgileniyor olmanız, çocuklarınızı mutlu etmekle beraber, onlara çok değer verdiğinizi de göstermiş oldunuz. Bu etkinlikle, okul veli işbirliğini de güzel bir şekilde göstermiş oldunuz. Emeği geçen okul idaresi, öğretmen arkadaşları ve duyarlılık gösterip katılan siz değerli velilerimizi kutluyorum." dedi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler