AGGD’den HÜDA PAR Gençlik Kollarına ziyaret

Anadolu Genç Girişimciler Derneği (AGGD), HÜDA PAR Diyarbakır İl Gençlik Kollarını ziyaret ederek "Çözüm Sürecinde Gençlik ve Tanıtım" programına davet etti.

AGGD Sözcüsü Mehmet Cihan Şimşek başkanlığındaki heyeti HÜDA PAR Diyarbakır İl Gençlik Kolları Başkanı Yasin Dursun ve gençlik kolları üyeleri karşıladı.

Halkla ilgilenmek için sahaya inilmesi gerektiğini ifade eden Dursun, HÜDA PAR olarak halkla iç içe olduklarını söyledi. Yüzde 10'luk seçim barajı haksızlığından dolayı 9 ilde bağımsız adayları desteklediklerine dikkat çeken Dursun, Diyarbakır'dan Zekeriya Yapıcoğlu'nu Meclise göndermek istediklerini söyledi.

Dursun, "Hür Adayların, Hükümete halkın insani ve İslami hakları konusunda ciddi anlamda baskısı olacaktır. Eminim ki, Hür Adaylar mecliste olurlarsa bu hem Kürdistan hem de Türkiye için çok faydalı olacaktır." ifadelerini kullandı.

AGGD sözcüsü Şimşek, HÜDA PAR'ın Mecliste olması gerektiğini ifade ederek Diyarbakır bağımsız milletvekili adayı Zekeriya Yapıcıoğlu'na başarılar diledi.

Şimşek, ayrıca Mitannia Regency Otelinde düzenleyecekleri "Çözüm Sürecinde Gençlik ve Tanıtım" adlı programa HÜDA PAR'lı gençleri davet etti. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler