Valilik Diyarbakır’daki silahlı saldırı hakkında açıklama yaptı

Dün akşam saatlerinde Diyarbakır merkez Bağlar ilçesinde bulunan bir kahvehaneye yapılan silahlı saldırı haberleriyle ilgili olarak Diyarbakır Valiliği yazılı basın açıklaması yaptı.

Bazı internet sitelerinde ve sosyal medyada, "Diyarbakır'da Silahlı Saldırı: 3 Yaralı" başlığıyla yayımlanan ve seyir halinde bulunan bir araçtan Bağlar ilçesinde bulunan bir kahvehaneye yapılan silahlı saldırı haberleriyle ilgili olarak Diyarbakır Valiliği yazılı basın açıklaması yaptı.

Valilik açıklamasında, "06.06.2015 tarihinde saat 19.00 sıralarında Bağlar ilçesi 5 Nisan Mahallesi'nde bulunan bir kıraathanenin önünden geçmekte olan ve plakası alınamayan bir araçtan kıraathaneye doğru av tüfeğiyle silahlı saldırı meydana gelmiştir. Bu saldırı sırasında, kıraathanede bulunan İ.A. (64), M.A. (26) ve M.T.(27) isimli şahıslar çeşitli yerlerinden yaralanmışlardır. Hastaneye kaldırılan şahısların hayati tehlikeleri bulunmamaktadır." Denildi.

Açıklamanın devamında, "Asayiş olayı olduğu değerlendirilen silahla yaralama olayının aydınlatılması ve faillerinin yakalanmasına yönelik olarak tahkikata başlanılmıştır." İfadelerine yer verildi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler