HÜDA PAR heyetinden Konak'ın ailesine taziye ziyareti

HÜDA PAR Mardin İl Başkanlığından bir heyet, Nusaybin’de uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybeden Ziraat Odası Başkan Yardımcısı Medeni Konak'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

HÜDA PAR Mardin İl Başkanı Şehmus Akman, ilçe başkanları ve partililerden oluşan kalabalık bir heyet, uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybeden Nusaybin Ziraat Odası Başkan Yardımcısı Medeni Konak'ın Açıkköy mahallesindeki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz Çarşamba günü Mardin'in Nusaybin ilçesinde otomobiliyle seyir halindeyken uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybeden Ziraat Odası Başkan Yardımcısı Medeni Konak'ın ailesine ziyaretine HÜDA PAR Mardin İl Başkanı Şehmus Akman ile ilçe Artuklu ilçe Başkanı İsmail Çevik, Artuklu İlçe Başkan Yardımcısı Abdulkadir Gümüş, Kızıltepe İlçe Başkan Yardımcısı Şehmus Karaalp, Nusaybin İlçe Başkanı Halil Talayhan ve Başkan Yardımcısı Seyfettin Ağırman ile parti üye ve gönüllülerinden oluşan kalabalık bir heyet katıldı.

HÜDA PAR heyetini Konak'ın babası Mustafa Konak kapıda karşıladı. HÜDA PAR heyetinden Şehmus Karaalp taziye ziyareti sırasında kısa bir sohbet yaptı.

Sohbetin ardından HÜDA PAR Mardin İl Başkanı Akman aileye başsağlığı dileklerinde bulunarak, Medeni Konak 'a Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diledi.

Maktulün babası Mustafa Konak da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Baba Mustafa Konak ve yakınları, taziye ziyaretinin bitiminde HÜDA PAR heyetini kapıya kadar uğurladı. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler