Diyarbakır Valisi STK temsilcileriyle görüştü

Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, iş dünyasını temsil eden sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile görüştü.

Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, iş dünyasını temsil eden sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

DSİ 10. Bölge Müdürlüğünde düzenlenen kahvaltılı toplantıya Vali Aksoy'un yanı sıra Vali Yardımcısı Taner Bircan, Sur Kaymakamı Memduh Tura, OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdülkadir Karavil ve kentte faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Toplantıda, son dönemde bölgede yaşanan olayların değerlendirilmesi yapıldı ve bölgedeki sorunların çözülmesi adına görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda konuşan Vali Aksoy, iş dünyasını temsil eden kişilerin sorunlarını dinlemek için bir araya geldiklerini söyleyerek, "İş dünyamızı temsil eden arkadaşlarımızı dinlemek, sorunlarını konuşmak ve çözüm yolları üretmek amacındayız. Sur ilçemizde devam etmekte olan sürecin önemli kısmını aşmış durumdayız. Umuyorum ki, kısa bir sürede son aşamayı da atlatacağız. Bu sayede Diyarbakır'ın huzurlu günlerine tekrar kavuşacağına inanıyorum. Bu amaç doğrultusunda önümüzdeki dönemde yapacağımız çalışmaları da hep birlikte değerlendireceğiz." dedi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler