Peygamber Sevdalıları Platformu Yalova Koordinatörlüğü, kentte düzenlenen “Vahdet ve Kardeşlik Rehberi Hz. Muhammed(sav)” temalı Kutlu Doğum etkinliğine destek veren kurum yetkilileri ve şahıslara plaket takdim etti.

Peygamber Sevdalıları Platformu Yalova Koordinatörlüğü 10 Nisan Pazar günü Eski Kapalı Spor Salonu'nda ‘Vahdet ve Kardeşlik Rehberi Hz. Muhammed(sav)' temalı Kutlu Doğum etkinliği düzenledi.

Düzenlenen etkinliğe belediye başkanlarından, Yalova esnafına kadar birçok kişi destek verdi. Söz konusu etkinliğe destek veren kurum yetkilileri bu tür faaliyetlerin yaygınlaşması gerektiğini belirtti.

Programa destek olan Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç, MÜSİAD Başkanı Abdullah Yanık, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Başkanı Uğur Hakan Tan, Yalova Gönü-Der Başkanı ömer Anlayışlı ve diğer kurum yetkililerine teşekkür eden Peygamber Sevdalıları Platformu Yalova Koordinatörü Mehmet Emin Yıldırım ise verilen plaketlerin yapılan desteğin asıl karşılı olmadığını, sadece dünyadaki ufak bir takdimi olarak görülmesi gerektiğini belirtti.

Gerçek karşılığın âlemlerin Rabbi olan Allah'ın (cc) katında olduğunu ifade eden Yıldırım, yapılan programı her ne kadar kendileri düzenlemiş olsalar da bu programa destek verenlerin payının da çok büyük olduğunu ve bunun asla unutulmayacağını sözlerine ekledi.

Karşılıklı sıcak diyalogların yaşandığı ziyaretler, verilen teşekkür plaketlerinin ardından son buldu. (Zeki Aras –İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler