A A A

Avrupa Yetim-Der Manisa'da muhtaçların yüzünü güldürdü

Eklenme : 2016-06-19 00:20

MANİSA - Avrupa Yetim-Der Ramazan ayı dolayısı ile Manisa’daki muhtaç ve yoksul ailelere gıda yardımında bulundu.

Avrupa Yetim-Der Manisa'da muhtaçların yüzünü güldürdü

Avrupa ve Türkiye'de yaptığı yardımlarla adını duyuran Avrupa Yetim-Der, Umut Kapısı Yardım Derneği Manisa Temsilciliği aracılığıyla muhtaç ve yoksul ailelere gıda yardımında bulundu. Avrupa Yetim-Der gönüllüleri, Ramazan dolayısıyla hayırsever Müslümanların kendilerine ulaştırdıkları zekat, fitre ve bağışlarla alınan gıda maddelerini rahmet ayı Ramazan'da ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırmakta olduklarını ve bugün itibariyle otuz aileye gıda yardımında bulunduklarını ifade ettiler.

Yapılan yardımlarla ilgili bilgi veren Umut Kapısı Manisa temsilcisi Yahya Samihsan , " Avrupa Yetim-Der'in bizlere ulaştırdığı hayırsever kardeşlerimizin bağışları ile rahmet ayında şehrimizde yaşayan yüzlerce muhacir, muhtaç ve yoksul ailelerin bir nebzede olsa ihtiyaçlarını gidermek, iftar ve sahurda sofralarının boş kalmaması adına, muhtaç ailelerimize ulaştırdık. Bu kardeşlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Batman’da ‘Namaz’ ile tanıştırılan 3 bini aşkın çocuk için program düzenlendi

Batman’da ‘Namaz’ ile tanıştırılan 3 bini aşkın çocuk için program düzenlendi

2017-08-20 23:06:07

Kur'an Nesli Platformu tarafından ilan edilen "Ağustos Ayı Namaz Ayı" etkinlikleri kapsamında iki haftada namaz eğitimini başarıyla tamamlayan 3 bini aşkın çocuk için Batman’da program düzenlendi.

İçişleri Bakanı Soylu Siirt’te

İçişleri Bakanı Soylu Siirt’te

2017-08-20 22:38:13

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bir dizi temaslarda bulunmak üzere Siirt’e geldi.

Yoldan çıkan araç kayalıklara çarptı: 2 yaralı

Yoldan çıkan araç kayalıklara çarptı: 2 yaralı

2017-08-20 21:27:06

Mardin’de seyir halindeki aracın yoldan çıkması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Bingöl’de 123 göçmen yakalandı

Bingöl’ün Solhan yapılan yol kontrollerinde 123 göçmen yakalandı.

Bitlis Kalesi turizme açılmayı bekliyor

Pamukkale Üniversitesi tarafından 2004 yılında başlatılan kazı çalışmaları nedeniyle yerli ve yabancı turizme kapatılan tarihi Bitlis Kalesi'nde, bir an önce çalışmaların bitirilerek turizme açılması bekleniliyor.

Tatlı imalatçıları yükselen fıstık fiyatlarına tepkili

Türkiye'nin önemli tatlı üretim merkezlerinden olan Diyarbakır'da, fıstık fiyatlarındaki artışa tatlı imalatçıları tepki gösteriyor.

Kayapınar ve Yenişehir kaymakamları değişti

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ve Yenişehir ilçe kaymakamlarının yerleri değişti.

"Biz sağ oldukça bu acı yüreğimizden çıkmaz"

Gaziantep’te geçtiğimiz yıl bir kına gecesinde gerçekleştirilen canlı bomba saldırısında hayatını kaybedenlerin yakınları, olayın yıl dönümünde yakınlarının kabrini ziyaret etti.
TÜM HABERLER