Vali Deniz, köy yollarına yapılan asfaltlamayı inceledi

Batman Valisi Ahmet Deniz, köy yollarına yapılan beton asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Vali Ahmet Deniz, İl özel İdaresi tarafından Doluca ile Oluklu köy yollarına yapılan beton asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Köy ziyareti sırasında Vali Deniz'e; Vali Yardımcısı Şener Çağlar ve İl özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir özer eşlik etti.

İl özel İdaresi tarafından yapılan 7 metre genişliğinde ve 4,5 kilometre uzunluğundaki Doluca ile Oluklu köy yoluna yapılan BSK asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Deniz, yetkililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Doluca Köy Muhtarı Mehmet Ergül ve köy halkıyla bir araya gelen Vali Deniz, köy halkıyla bir süre sohbet etti. Toplumun birlik ve beraberliğinin çok önemli olduğunu vurgulayan Vali Deniz, bunun devam etmesi için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini belirtti.

Köy çocuklarıyla yakından ilgilenen Vali Deniz, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Vali Deniz, esnaf ve halkla bir araya geldi

Vali Deniz ayrıca Batman'da Turgut özal Bulvarı'ndaki esnafı ziyaret etti. Esentepe kavşağında bir çay bahçesinde oturan vatandaşlarla bir araya gelen Vali Deniz, vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Vatandaşlarla yakından ilgilenen Vali Deniz, 15 Temmuz darbe girişiminden bu yana meydanlarda nöbet tutan Batmanlılara teşekkür ederek, sağlanan bu birlik ve beraberliğin daim olması temennisinden bulundu.

Vali Deniz'e, kentte göreve başladığından beri halkla iç içe olmasından memnun olduklarını belirten vatandaşlar, halka göstermiş oldukları ilgiden dolayı kendilerine teşekkür ettiler. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler