FETÖ/PDY kapsamında haklarında sürdürülen soruşturma çerçevesinde geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan Ahmet ve Mehmet Altan kardeşler, Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Adliyeye sevk edildi.

15 Temmuz'daki ABD destekli FETö/PDY darbe girişiminden bir gün önce katıldıkları bir televizyon programında, darbe çağrışımıyla subliminal mesaj içeren söylemlerde bulundukları gerekçesiyle gözaltına alınan Gazeteci Yazar Ahmet Altan ile kardeşi Prof. Dr. Mehmet Altan, Emniyetteki işlemlerinin ardından İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi..

11 gündür İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde sorgulanan Ahmet ve Mehmet Altan kardeşler , emniyetteki işlemlerinin tamamlanması ardından bugün İstanbul Adliyesi'ne sevk edildiler. .Çağlayan Adliyesi'ne getirilen Altan kardeşlere, otopark kapısından adliyeye giriş yaptırıldı.

Zanlı Altan kardeşler hakkında FETö işbirlikçiliği ve FETö'ye yardım suçlamaları bulunuyor. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler