Batman Baro Başkanı mazbatasını aldı

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 14. Olağan Genel Kongresinde 133 oyla başkanlığa seçilen Avukat Abdülhamit Çakan mazbatasını alarak göreve başladı.

Batman'da 16 Ekim'de gerçekleştirilen 14. Olağan Genel Kongresinde 133 oyla başkanlığa seçilen Avukat Abdülhamit Çakan yeni Batman Adalet Sarayı'nda saat 14.00'da mazbatasını alarak göreve başladı.

Alınan mazbatanın ardından basına açıklamada bulunan Batman Baro Başkanı Av. Abdülhamit Çakan, "Batman Baro'sunun 14. Olağan Genel Kurulu neticesinde yönetim kurulu, delegeler ve baro başkanı belirlenmiştir. Bu seçimin bir kaybedeni olmadığı gibi neticede bu seçim sonucunda Batman Baro'su kazanmıştır. önümüzdeki dönemde tüm meslektaşlarımızı kucaklayıcı, mesleği önceleyen, siyasal meselelere insan hakları ve evrensel hukuk normları perspektifi ile yaklaşan, nesnel ve vicdanlı bir Baro amaçlamaktayız. Bir önceki baro başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine emekleri için teşekkür ediyor seçim sonuçları baromuz için hayırlı ve uğurlu olsun diyorum." ifadelerini kullandı. (M. Sait Çelik - İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler