Akit Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu beraberindeki heyet, silahlı saldırıya uğrayan Doğruhaber Gazetesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz Pazar günü saat 04.00 sıralarında silahlı ve molotoflu saldırıya uğrayan Doğruhaber Gazetesine destek ziyaretleri devam ediyor.

Akit Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu beraberindeki heyet, silahlı ve molotoflu saldırıya uğrayan Doğruhaber Gazetesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Karahasanoğlu ve beraberindeki heyeti, Doğruhaber Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Abdullah Aslan ve Rehber TV Genel Yayın Yönetmeni Fikret Gültekin karşıladı.

Destek ziyaretinde bulunan Karahasanoğlu ve beraberindekiler, yapılan hain saldırıyı kınadıklarını, Doğruhaber Gazetesinin yanında olduklarını ifade ettiler.

Doğruhaber Gazetesi Müdürü Abdullah Aslan ve Rehber TV Genel Yayın Yönetmeni Fikret Gültekin ziyaretlerinden dolayı Akit ailesine teşekkürlerini iletti. (Ahmet Karakaş-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler