TÜBİTAK projeleri bilgilendirme seminerleri başladı

Dicle Üniversitesi Proje Koordinasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 14 fakültede akademisyenlere verilecek olan TUBİTAK Projeleri bilgilendirme semineri ilk olarak Edebiyat Fakültesinde başladı.

Dicle Üniversitesi Proje Koordinasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 14 fakültede akademisyenlere verilecek olan TUBİTAK Projeleri bilgilendirme semineri ilk olarak Dicle üniversitesi Edebiyat Fakültesinde başladı.

TÜBİTAK Araştırma Destek Programları Başkanlığı tarafından yürütülen proje, Edebiyat Fakültesi Dekanı Profesör Doktor Kemal Timur, Ziraat Fakültesi Dekanı Profesör Doktor Bekin Bükün ve akademisyenler katıldı.

Edebiyat Fakültesi Dekanı Profesör Dokor Kemal Timur'un açılış konuşması ile başlayan bilgilendirme seminerinde Dicle Üniversitesi Proje koordinasyon Ofisi koordinatörü Ziraat Fakültesi Dekanı Profesör Doktor Bekin Bükün de proje sayısını arttırmanın önemine dikkat çekti.

Proje Uzmanı Araştırma Görevlisi İsmail Keskin tarafından verilen seminerde, 1001 Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı, 1002 Hızlı Destek Programı, 3001 Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı ve 3501 Kariyer Geliştirme Programı hakkında öğretim üyelerine başvuru şartları, başvuru süreci ve değerlendirme sürecinden bahsedildi.(İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler