Hırsızlar cami önünden motosiklet çaldı

Batman'ın Belde Mahallesi'nde bulunan bir cami önünden yaklaşık 3 bin TL değerindeki motosiklet hırsızlar tarından çalındı.

Belde Mahallesi'nde bulunan H. Vahdullah Kubba Cami önündeki park halinde bulunan motosiklet, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı.

Edinilen bilgilere göre, Belde Mahallesi 3255 sokaktaki H. Vahdullah Kubba Cami önündeki park halinde bulunan Abdulselam Gültekin'e ait motosiklet hırsızlar tarafından çalındı.

Bir hafta önce almış olduğu motosikletin çalındığını söyleyen Gültekin, "öğle namazı için gittiğim Belde Mahallesi 3255 sokakta bulunan camiye gittim. Daha bir hafta önce almış olduğum siyah renkli motosikletimi park etmiştim. Namaz kıldıktan sonra döndüğümde motosikletimin olmadığını, hırsızlar tarafından çalındığını gördüm. Hemen polise motosikletimin çalındığını ihbar ettim. Motosikletim bulunması için polislere ifade verdim. Polislerle çevredeki güvenlik kamaralarını kontrol ettik ancak hırsızların izine rastlanmadık. Yaklaşık 3 bin TL'ye aldığım motosikletimin sadece ilk taksitini ödedim. Motosikletimin bir an önce bulunmasını istiyorum." dedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (M. Sait Çelik – İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler