Otomobil ve motosiklet hırsızlığına 3 tutuklama

Gaziantep’te farklı tarihlerde meydana gelen otomobil ve motosiklet hırsızlığı olayları ile ilgili 3 kişi tutuklandı.

Gaziantep'te farklı tarihlerde meydana gelen otomobil ve motosiklet hırsızlığı olayları ile ilgili 3 kişi düzenlenen operasyonla yakalanarak tutuklanırken, bir kişi de gözaltına alındı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğünden konu ile ilgili yapılan açıklamada, "Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından İlimiz genelinde meydana gelen "Otomobil ve Motosiklet Hırsızlığı" olaylarının aydınlatılmasına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda M.K, M.G, A.S ve M.K isimli şüpheli şahıslar, 10 kişiye ait olduğu tespit edilen çalıntı araç ve 25 bin TL değerindeki çalıntı hediyelik eşya ile birlikte yakalandı."denildi.

Düzenlenen operasyonla yakalanarak gözaltına alınan M.G, A.S ve M.K isimli şüphelilerin adliyeye sevk edildikten sonra tutuklanarak cezaevine konulduğu belirtilirken, ele geçirilen suç eşyalarının sahiplerine teslim edildiği bildirildi.

İki ayrı hırsızlık suçundan aranan bir kişi gözaltına alındı

Ayrıca, 2 ayrı hırsızlık suçundan da aranmasının olduğu tespit edilen firari M.K isimli şüphelinin de düzenlenen operasyonla yakalanarak adliyeye sevk edildiği ifade edildi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler