Her hafta Halk Günü'nde Vanlılarla buluşan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, vatandaşın sorunlarını ve önerilerini dinliyor.

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil öztürk, ilgili birim müdürleri ile birlikte her hafta Cuma günü 15.00 ile 18.00 saatleri arasında Belediyede düzenlenen Halk Günü'nde Vanlılarla bir araya geliyor.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Vekili öztürk, sorunlara hızlı çözüm üretmenin yanında vatandaşlardan gelen öneri ve istekleri de dikkate alıyor.

İpekyolu Belediyesi olarak halkla iletişime büyük önem verdiklerini söyleyen öztürk, "Vatandaşlarımızla her zaman bir aradayız Halk günü dışında sosyal etkinliklerde, esnaf ziyaretlerinde, mahalle ziyaretlerinde ve daha farklı platformlarda da sürekli halkımızla bir araya geliyoruz. Sıkıntılarını dinleyip dertlerini çözmeye çalışıyoruz. Cuma günlerini halk günü ilan ettik. Vatandaşlarımızın sorunlarını, istek ve taleplerini dinliyoruz. Göreve başladığımız günden beri birim müdürlerimizle ile beraber vatandaşlarımızın sorunlarını çözmeye, onları dinlemeye çalışıyoruz. Şu ana kadar birçok vatandaşımızla görüştük. Dolayısıyla yoğun bir şekilde halk gününe rağbet devam ediyor. öztürk, İpekyolu ilçemize hizmetlerimiz bu şekilde devam edecek" dedi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler