A A A

Siyer Sınavı'na katkıda bulunanlara hediye verildi

Eklenme : 2017-05-13 14:15

GAZİANTEP - Gaziantep'te Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı'na katkıda bulunanlara ve yarışmada dereceye girenlere platform yetkilileri tarafından hediye ve ödül verildi.

Siyer Sınavı'na katkıda bulunanlara hediye verildi

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 29 Ocak'ta "Onu Oku Onu Yaşa" sloganıyla Türkiye genelinde düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı'na Gaziantep'te katkıda bulunan kurum ve kuruluşlar ile yarışmada dereceye girenlere Kur'an-ı Kerim ve çeşitli hediyeler verildi.

Platform yetkilileri, Siyer Sınavı'na göstermiş oldukları ilgiden dolayı kurum yetkililerine ayrı ayrı teşekkür ve tebriklerini iletti.

Platformun il koordinatörlüğü tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü, lise, ortaokul ve ilkokul müdürlerine yardım ve desteklerinden dolayı Kâbe motifli Kur'an-ı Kerim hediye edildi.

Koordinatörlük yetkililerinden oluşan heyet, sırasıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğünü, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile okul müdürlerini ziyaret etti.

Düzenlenen yarışma ve verilen hediyelerle ilgili açıklamalarda bulunan Peygamber Sevdalıları Platformu Gaziantep İl Koordinatörü Mustafa Kaya, sınav için yer tahsisi sağlayan ve katkıda bulunanlara, okullarda kendilerine yardımcı olan idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

Kaya, "Peygamber Sevdalıları Platformu olarak her sene düzenlemiş olduğumuz Siyer Sınavı'nın bu yıl altıncısını düzenledik. 29 Ocak 2017'de 'Onu Oku Onu Yaşa' sloganıyla düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı'nın kayıtları esnasında ve yer tahsisinde katkıda bulunarak bizlere yardımcı olan okul idareci ve öğretmenlerine teşekkür ederim." dedi.

Kendilerine hediye verilen okul idarecileri ise sınavın öğrenciler açısından oldukça faydalı olduğunu söyleyerek, platform yetkililerine teşekkür ettiler. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

Diyarbakır’da "Kudüs" temalı resim sergisi

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde HÜDA PAR Silvan ilçe gençlik kolları tarafından “Kudüs” temalı resim sergisi açıldı.

Diyarbakır'ın konut sağlamlığındaki hali içler acısı

Diyarbakır'da yıkılma tehlikesi bulunan yapıların sayısının son yıllarda artması dikkat çekerken, bu yapıların denetiminde ihmal olduğu belirtiliyor.

Umut Kervanı yetim çocukları bayram öncesi sevindirdi

Umut Kervanı, İstanbul Esenler’de 17 yetimi giydirerek bayram sevinçlerine ortak oldu.

Işık ihlali kazaya neden oldu: 4 yaralı

Batman'da kırmızı ışık ihlali yaptığı belirtilen kamyonetin, minibüsle çarpması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı.

"Bingöl’de 10 bin doğalgaz abonesi hedeflenmektedir"

​Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 2017 yılı sonu itibariyle doğalgaz aboneliğinde 10 bin kişi hedeflediklerini söyledi.
TÜM HABERLER