Karlıova İlçe Kaymakamı Levent Yetgin, ilçeye bağlı dokuz köy yolunun bu yıl içinde asfaltlanacağını söyledi.

Karlıova Kaymakamı Levent Yetgin, ilçeye bağlı dokuz köy yolunun asfaltlama işlemlerine başlanacağını duyurdu.

Cuma günü ihaleye çıkacak olan köy yolları için basına bilgi veren Kaymakam Yetgin, ilçeye bağlı Yoncalık, Sakaören, Ilıpınar, Kazanlı, Hasanova, Çiftlik, Cilligöl, Geçitli ve Yorgançayır köy yollarını bu yıl içerisindeki asfaltlama programına dâhil ettiklerini söyledi.

Toplamda 2.5 milyon TL'nin ayrıldığı programın ihalesini bir hafta içerisinde yapacaklarını aktaran Yetgin, "Bu sene içerisinde bitirmeyi planladığımız köy yolları şimdiden hayırlı olsun." dedi.

Yetgin, planlanan bütün işlerin zamanında gerçekleştirilmesi için çalışmaların hızla devam ettiğini, ayrıca artan ve yeni gelecek ödenekler ile köylere yönelik yeni programların da yapılarak uygulanacağını belirterek, "İlçemize yönelik hizmetlerde her türlü desteği veren başta Sayın Valimiz Yavuz Selim Köşger olmak üzere İl özel İdaresi yetkililerine teşekkür ediyorum." diye belirtti.

Geçmişte asfaltı yapılan 33 köy yoluna eklenen 9 köy yolunun asfaltı yapıldığı takdirde ilçeye bağlı toplam 42 köy yolu asfaltlı olacak. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler