A A A

IHO EBRAR Elazığ'da çocukları giydirdi

Eklenme : 2017-06-19 18:12

ELAZIĞ - Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR, Elazığ’da çocuklara kıyafet yardımında bulundu.

IHO EBRAR Elazığ'da çocukları giydirdi

Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR yaklaşan Ramazan Bayramı münasebetiyle Elazığ’da 50 çocuğa kıyafet yardımında bulundu.

Ramazan ayında hayır faaliyetlerini artıran IHO EBRAR, ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımından sonra 50 çocuğa da kıyafet yardımında bulundu.

Her bir çocuk için 100 TL’lik kıyafet alışverişinde bulunduklarını belirten organizasyon yetkilisi Yavuz Öner, daha önce belirledikleri alışveriş merkezlerinde bu çocuklar için aileleriyle birlikte yardım organizasyonunu tertip ettiklerini ifade etti.

Anneleriyle birlikte kıyafet alışverişine gelen çocukların ise mutlu oldukları görüldü. (Ebubekir Yavuz- İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Kızılay 33 ülkede kurban kesimi yapacak

Kızılay 33 ülkede kurban kesimi yapacak

2017-08-22 23:20:55

​Kızılay Genel Merkez Denetim Kurulu Üyesi ve Muş Şube Başkanı Cengiz Koç, bu yıl 33 farklı ülkede Kızılay olarak kurban kesimleri yapacaklarını ifade etti.

Yarın zilhicce ayının birinci günü

Yarın zilhicce ayının birinci günü

2017-08-22 23:00:10

​Kameri ayların 12’ncisi olan Zilhicce ayı, İslam’ın beş esasından biri olan hac farizasının ifa edildiği umumi af ayıdır.

TÜM HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan muhtarlar toplantısında konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 39. Muhtarlar Toplantısı’nda, Türkiye’nin 16 ilinden gelen mahalle ve köy muhtarıyla bir araya geldi.

Üzüm bağına yıldırım düştü: 6 yaralı

​Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde yıldırımın düşmesi sonucu 6 işçinin yaralandığı belirtildi.

Van'da "2. Kafkas Matematik Konferansı" başladı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinin ev sahipliğinde 13 ülkeden 400 bilim insanının katıldığı "2. Kafkas Matematik Konferansı" başladı.

Mardin'de ikinci hacı kafilesi dualarla uğurlandı

Mardin'den kutsal topraklara gidecek ikinci hacı kafilesi dualarla uğurlandı.

Şanlıurfa'daki hayvan pazarlarında hareketlilik

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala Şanlıurfalıların kurbanlık almak için hayvan pazarlarına gelmesiyle hareketlilik başladı.
TÜM HABERLER