Batman’da hasta ve yakınlarına Kızılay’dan hizmet

Kızılay Batman Şube Başkanlığı tarafından hasta ve hasta yakınlarına iftar-sahur arası sıcak ve soğuk içecek ikramında bulunuluyor.

Kızılay Batman Şube Başkanlığı tarafından Batman Bölge Devlet Hastanesi ve Kadın Doğum Çocuk Hastaneleri acil servislerinde müşahede altında tutulan hasta ve hasta yakınlarına sıcak ve soğuk içecek ikramında bulunuluyor.

Konuyla ilgili Kızılay Şube Başkanı Ali Tezdiğ tarafından yapılan açıklamada, Batman Bölge Devlet Hastanesi ve Kadın Doğum Çocuk Hastaneleri acil servislerinde müşahede altında tutulan hasta ve hasta yakınlarına sıcak ve soğuk içecek ikramında bulunduklarını söyledi.

Tezdiğ, “Acil serviste müşahede altına alınan hastalara ve yakınlarına geceleri sıcak ve soğuk içecek ikramı yaparak vatandaşlarımıza olan ilgimizi göstermek istedik. Günde ortalama bin 500 hasta ve hasta yakınına sıcak ve soğuk içecek ikramında bulunuyoruz. Özellikle hasta yakınlarından çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Gözlemlediğimiz kadarıyla vatandaşlarımız bu uygulamadan oldukça memnun. İmkânlarımız el verdiği müddetçe bu uygulamayı sürdürmeyi düşünüyoruz.” dedi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler