A A A

“Ahlaklı bir neslin yetişmesi için çalışacağız”

Eklenme : 2017-07-28 13:18

ELAZIĞ - Elazığ Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtük, gerçekleştirdiği basın toplantısında ahlaklı bir neslin yetişmesi için çalışacaklarını dile getirdi.

“Ahlaklı bir neslin yetişmesi için çalışacağız”

Geçtiğimiz günlerde Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Feyzi Gürtük, görevine başlamasının ardından düzenlediği basın toplantısıyla Elazığ’da görev yapan ulusal ve yerel medya çalışanlarıyla bir araya geldi.

Basın mensuplarına yaptığı açıklamada ahlaklı bir neslin yetişmesi için çalışacaklarını belirten Gürtük, “Daha önceki yıllarda da burada görev yaptığımız için biliyoruz, ‘Elazığ Okuyor’ kampanyamız vardı. Biz yine böyle kampanyalar düzenleyeceğiz. Çocuklarımıza okuma bilincini aşılamak için de önce biz yapacağız. Biz kitap okuyacağız ki çocuklarımız da bizi örnek alsın.” dedi.

Gürtük, “Daha önce şöyle bir kanı vardı: ‘Bu gençlerden hiçbir şey olmaz’ diye. Ama bunun yanlış olduğunu 15 Temmuz günü meydanlarda yaşadık. Biz düşünen, akleden, yorumlayabilen bir nesil istiyoruz.” diye konuştu. (Ebubekir Yavuz - İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Van'da

Van'da "2. Kafkas Matematik Konferansı" başladı

2017-08-22 19:29:02

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinin ev sahipliğinde 13 ülkeden 400 bilim insanının katıldığı "2. Kafkas Matematik Konferansı" başladı.

AÖL kaydı için başvurular başladı

AÖL kaydı için başvurular başladı

2017-08-21 17:16:59

AÖL, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı birinci dönem ilk kayıt başvuru işlemlerinin başladığını duyurdu.

AÖF internet başvuru işlemleri başladı

AÖF internet başvuru işlemleri başladı

2017-08-21 16:30:06

Bugün itibariyle başlayan Açıköğretim Fakültesi internet başvuru işlemleri 29 Ağustos'ta sona erecek.

TÜM HABERLER

Traktör kazasında yaralanan çocuklar Mardin’e getirildi

Sakarya’daki traktör kazasında yaralanan 5 çocuk, tedavi gördükleri hastaneden taburcu olduktan sonra memleketleri Mardin’e getirildi.

Diyarbakır’da "Kudüs" temalı resim sergisi

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde HÜDA PAR Silvan ilçe gençlik kolları tarafından “Kudüs” temalı resim sergisi açıldı.

Diyarbakır'ın konut sağlamlığındaki hali içler acısı

Diyarbakır'da yıkılma tehlikesi bulunan yapıların sayısının son yıllarda artması dikkat çekerken, bu yapıların denetiminde ihmal olduğu belirtiliyor.

Umut Kervanı yetim çocukları bayram öncesi sevindirdi

Umut Kervanı, İstanbul Esenler’de 17 yetimi giydirerek bayram sevinçlerine ortak oldu.

Işık ihlali kazaya neden oldu: 4 yaralı

Batman'da kırmızı ışık ihlali yaptığı belirtilen kamyonetin, minibüsle çarpması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı.
TÜM HABERLER