A A A

HÜDA PAR Van İl Başkanlığından OSB’ye ziyaret

Eklenme : 2017-08-03 16:52

VAN - Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Van İl Teşkilatı, Van Organize Sanayi Başkanlığına ziyarette bulundu.

HÜDA PAR Van İl Başkanlığından OSB’ye ziyaret

HÜDA PAR Van İl Başkanı Av.Rasim Sayğın ve beraberindeki heyet, önceki hafta yapılan seçimleri kazanan Van Organize Sanayi Başkanı Mehmet Aslan’a tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyaret amaçlarının önceki hafta yapılan seçimleri kazanan Mehmet Aslan ve yönetim kurulunu tebrik etmek olduğunu belirten Sayğın, “Bizler Van ilinde hizmet eden oda, sendika ve diğer STK’ların çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Van Organize Sanayi Başkanlığı ilimize önemli katkılar sağlayan ve sanayici ile yatırımcının önünü açan bir kurumdur. Kurumlarda asıl olan hizmettir. Şüphesiz ki bu bir bayrak yarışıdır. Önceki Başkan Sayın Şemsettin Bozkurt bu bayrağı başarı ile bir yere kadar getirdi. Yaptıkları hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki dönemde de beklentimiz daha da başarılı bir yönetimin sergilenmesidir. Seçimler takip ettiğimiz kadarıyla gayet centilmence bir havada geçmiştir. Öyle de olmalıdır. Bu dönemde de Van’ın sanayisi ve yatırımları için Van OSB ile istişare halinde olacağız. Amaç Van’ı hak ettiği noktaya taşımak olmalıdır. Bu vesile ile Sayın Mehmet Aslan’ı tekrardan tebrik ediyoruz.” şeklinde konuştu.

HÜDA PAR heyetini karşılayan Van OSB Başkanı Mehmet Aslan da ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür ederek, HÜDA PAR’ın Van’a ve Ülke siyasetine olumlu katkılar sağladığını, halk ve esnaf ile iç içe olmasının çok ciddi katkılar sağladığını dile getirdi.

Karşılıklı olumlu ve sıcak bir havada geçen görüşme, iyi niyet temennileriyle son buldu. (Erkan Karadağ - İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar bizi sürekli tehdit ediyorlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar bizi sürekli tehdit ediyorlar

2017-08-18 18:02:35

Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ'nün Balıkesir'de yakalan suikast timine ilişkin, "Bunlar bizi sürekli tehdit ediyorlar, beni, arkadaşlarımı sürekli tehdit ediyorlar. Yargı da bunlarla ilgili kararları en adil şekilde inşallah verecek." dedi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Bingöl’de

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Bingöl’de

2017-08-16 14:46:21

​Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, DSİ tesisleri toplu temel atma ile orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür ve ORKÖY kredi sertifikaları dağıtımı merasimi nedeniyle Bingöl'e geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Enis Berberoğlu" açıklaması

2017-08-13 23:01:25

​Cumhurbaşkanı Erdoğan, cezaevindeki CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nu kast ederek, "İçeriden değişik haberler alıyorum. ‘Buradan çıktım çıktım, çıkmadığım takdirde açıklamalarda bulanacağım’ diyor içerideki zat." dedi.

TÜM HABERLER

Gaziantep'te hırsızlık operasyonu: 2 gözaltı

Gaziantep'te çalıntı araç ile hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi adliyeye sevk edildi.

HÜDA PAR’dan Karaköprü esnafına ziyaret

​HÜDA PAR Karaköprü İlçe Başkanlığından oluşan bir heyet, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Umut Kervanı'ndan Van'da 80 aileye yardım

Umut Kervanı, Kurban Bayramı öncesinde Van'da ihtiyaç sahibi 80 aileye yardımda bulundu.

Van’da öğrencilere bisiklet ve Kur’an hediye edildi

Van'ın Edremit ilçesinde yaz Kur’an kurslarını tamamlayan 100 öğrenciye bisiklet ve Kur’an-ı Kerim hediye edildi.

Diyarbakır’da engelliler için işaret diliyle hutbe okutuldu

Diyarbakır’da işitme engellilere yönelik işaret diliyle camilerde hutbe okutuldu.
TÜM HABERLER