Mardin’de kaçakçılık operasyonu: 3 gözaltı

Mardin’in düzenlenen kaçakçılık operasyonunda piyasa değeri 650 bin lira olan 195 adet akıllı cep telefonu, 775 çift çeşitli markalara ait spor ayakkabı ile yurt dışı menşeli çok sayıda kozmetik ürünler ele geçirildi. Toplam 3 kişi gözaltına alındı.

Mardin’de kaçakçılık operasyonu düzenlendi. Jandarmanın düzenlediği operasyonda piyasa değeri 650 bin TL olan 195 adet akıllı cep telefonu, 775 çift çeşitli markalara ait spor ayakkabı ile yurt dışı menşeli çok sayıda kozmetik ürünler ele geçirildi. Olay ile ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgilere göre, Mardin İl Jandarma Komutanlığına gelen bir ihbar üzerine çalışma başlatan ekipler, takibe aldıkları iki aracı merkez Artuklu ilçesinde durdurdu.

Her iki araçta yapılan aramada, piyasa değeri 650 bin TL olan 195 adet akıllı cep telefonu, 775 çift çeşitli markalara ait spor ayakkabı ile yurt dışı menşeli çok sayıda kozmetik ürünler ele geçirildi.

Ele geçirilen malzemelere el konulurken, olay ile ilgili 3 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin jandarmadaki ifade işlemleri sürüyor. (M. Salih Keskin – İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler