A A A

TBMM Başkanvekili Kahta'da ziyaretlerde bulundu

Eklenme : 2017-08-13 19:19

ADIYAMAN - TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Adıyaman'ın Kahta ilçesinde bazı ziyaretlerde bulundu.

TBMM Başkanvekili Kahta'da ziyaretlerde bulundu

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde devam eden yatırımları yerinde inceleyen TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Aydın; Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya ve beraberindeki heyetle ilçede yapımı devam eden 24 derslikli Mesleki Eğitim Lisesi ve atölyesi, emniyet hizmet binası, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, spor kompleksi, Halil İbrahim Ziyareti ve Mesire Alanı'nı ziyaret ederek, yatırımları inceledi.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Aydın, ilçedeki yatırımların ve projelerin hızlı bir şekilde hayata geçirildiğini söyledi. Aydın, "Elimizden geldiğince vatandaşlarımızın sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz. İnşallah daha güzel ve kaliteli, refah düzeyi yüksek bir Kahta planlıyoruz." dedi. (Ömer Faruk Aydın - İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Teşvik Başvuruları DİKA üzerinden yapılabilecek

Teşvik Başvuruları DİKA üzerinden yapılabilecek

2017-08-21 08:10:12

​DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, Bölgedeki yatırımcıların Teşvik Başvurularını DİKA üzerinden yaparak yerelde bu işlemleri gerçekleştirebileceğini ve ilk başvuruyu aldıklarını söyledi.

Türkiye genelinde hava durumu nasıl olacak?

Türkiye genelinde hava durumu nasıl olacak?

2017-08-21 07:24:32

​Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklığı iç ve batı bölgelerde 3 ila 5 derece azalacağı, diğer yerlerde değişmeyeceği tahmin ediliyor.

Batman’da ‘Namaz’ ile tanıştırılan 3 bini aşkın çocuk için program düzenlendi

Batman’da ‘Namaz’ ile tanıştırılan 3 bini aşkın çocuk için program düzenlendi

2017-08-20 23:06:07

Kur'an Nesli Platformu tarafından ilan edilen "Ağustos Ayı Namaz Ayı" etkinlikleri kapsamında iki haftada namaz eğitimini başarıyla tamamlayan 3 bini aşkın çocuk için Batman’da program düzenlendi.

TÜM HABERLER

İdil'de miniklerden namaz etkinliği

Şırnak'ın İdil ilçesinde Kur'an Nesli Platformu'na üye İrşad-Der tarafından organize edilen etkinlikte, minikler namaz için yürüdü.

İçme suyu boru hattı patlayınca köyün yarısı boşaltıldı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde 'Beyaz Su'dan gelen içme suyu boru hattı Kızıltepe Ekinlik Mahallesi'nde patladı. Su altında kalan köylüler evlerini boşaltmak zorunda kaldı.

Bingöl’de 123 göçmen yakalandı

Bingöl’ün Solhan yapılan yol kontrollerinde 123 göçmen yakalandı.

Bitlis Kalesi turizme açılmayı bekliyor

Pamukkale Üniversitesi tarafından 2004 yılında başlatılan kazı çalışmaları nedeniyle yerli ve yabancı turizme kapatılan tarihi Bitlis Kalesi'nde, bir an önce çalışmaların bitirilerek turizme açılması bekleniliyor.

Tatlı imalatçıları yükselen fıstık fiyatlarına tepkili

Türkiye'nin önemli tatlı üretim merkezlerinden olan Diyarbakır'da, fıstık fiyatlarındaki artışa tatlı imalatçıları tepki gösteriyor.
TÜM HABERLER