Manisa 6’ncı Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanlığı’nda acemi eğitimi alan bir asker, 4’ncü kattan atlayarak intihar teşebbüsünde bulundu.

Manisa’nın Kırkağaç ilçesi Sarıağa Mahallesi’nde bulunan 6’ncı Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanlığı’nda acemi eğitimi alan Mehmet Tuncer isimli bir asker, intihara teşebbüs etti. Madde bağımlısı olduğu iddia edilen Tuncer, girdiği bunalım sonucu 4’ncü katan beton zemine atlayarak intihara teşebbüs etti.

Edinilen bilgilere göre, Diyarbakır nüfusuna kayıtlı Tuncer, uyuşturucu bağımlısı ve psikolojik sıkıntılar yaşıyordu. Psikolojik sorunları olan Tuncer, 10 gün önce hava değişimi nedeniyle memleketi Diyarbakır’a gitmiş ve askerliğe yeni gelmişti.

Yaralı olarak hastaneye kaldırılan Tuncer’in durumunun ağır olduğu bildirildi. Ağır yaralı Tuncer’in evli ve bir kız çocuğu babası olduğu öğrenildi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler