​Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, emperyalist ABD'nin Kudüs'ü işgalcilerin başkenti olarak tanıyacağı yönündeki iddialarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Ordu'da düzenlenen programda konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Emperyalist ABD'nin Kudüs'ü işgalcilerin başkenti olarak ilan edeceği yönündeki iddiaları değerlendirdi. Yalçın, ABD'nin izlediği politikalar ve adım adım İşgale yönelik sergilenen maksatlı hareketlerin kabul edilemez olduğunu söyledi.

Yalçın, "Kudüs'e yönelik ABD tarafından izlenen politikalar ve adım adım İşgale yönelik sergilenen maksatlı hareketler asla kabul edilemez. Memur-Sen olarak buna direnmek bir anlamda varlık nedenimizdir. Mazlum Filistin halkının ve Kudüs'ün sonuna kadar yanındayız." dedi.

Emperyalist ABD'nin Türkiye'ye yönelik bilinçli saldırılarına da değinen Yalçın, "Küresel emperyalizmin ülkemize karşı bilinçli saldırıları, ABD'nin Türkiye'de siyasi ve ekonomik kriz çıkarmak için yaptığı bilinçli hamleler, oltasına takılan içerdeki bazı yapıların ufuksuz duruşları, milletimizi yıldırmamalı, aksine sorumlu kılmalıdır." ifadelerini kullandı.  (İLKHA) 

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler