HÜDA PAR'dan teşekkür mesajı

HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığı, yüzbinlerin katılımıyla Diyarbakır İstasyon Meydanı'nda düzenledikleri "Kudüs'e Sahip Çıkıyoruz" mitinginde emeği geçenlere teşekkür mesajı yayımladı.

"Kudüs'e Sahip Çıkıyoruz" temasıyla düzenlenen mitingte emeği geçenlere teşekkür mesajı yayımlayan HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığı, kendilerini yalnız bırakmayan Diyarbakır halkına ve duyarlı kamuoyuna teşekkürlerini iletti.

HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada; Genel Başkan, Genel Başkan yardımcıları, GİK üyeleri, siyasi parti temsilcileri, kanaat önderleri, STK temsilcileri, basın mensupları ve mitinge yoğun ilgi gösteren halka teşekkür edildi.

Kudüs'ü İslam ümmetinin şiarlarından olduğunu göstermek için düzenlenen mitinge yoğun katılım gösteren halkın, geçmiş yıllarda da zalimin karşısında, mazlumun yanında olduğunu ispatladığı belirtilen açıklamada, "Mescid-i Aksa'nın İslam Ümmetinin şiarlarından olduğunu, mazlum ve mustazaf Filistin halkının yanında olduğumuzu bir kez daha göstermek için 'Kudüs'e Sahip Çıkıyoruz' adıyla tertip ettiğimiz mitingimize yoğun ve coşkulu bir katılım sağlayan halkımıza teşekkür ediyoruz." ifadelerine yer verildi.

Mitingte emeği geçen herkese teşekkür edilen açıklamada, "Teşrifleriyle bizleri onurlandıran Sayın Genel Başkanımıza, Genel Başkan yardımcılarımıza, GİK üyelerimize, siyasi parti temsilcilerine, kanaat önderlerine ve STK temsilcilerine, bir haftaya yakındır gece gündüz çalışıp fedakârlıkta bulunan tüm üyelerimize, mitingin gerçekleşmesinde emeği geçen görevli teşkilat mensubu kardeşlerimize, halkımızın miting alanına ulaşımında yardımcı olan Büyükşehir Belediyesine, bu büyük organizasyonda görev alan sağlık personeline ve diğer görevlilere, bu önemli mitingi kamuoyuna duyurmak için katkı veren medya mensuplarına teşekkürlerimizi sunuyoruz." ifadeleri kullanıldı. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler