​HÜDA PAR Eskişehir teşkilatı, Eskişehir Valiliğine verilen dilekçeyle kurulmuş oldu.

Eskişehir Valiliğine verilen dilekçenin kabul edilmesiyle HÜDA PAR Eskişehir teşkilatı resmen kurulmuş oldu.

Eskişehir il başkanlığı adına konuşan HÜDA PAR Eskişehir Kurucu İl Başkanı Orhan Dikgöz, Eskişehir il başkanlığını kurmak üzere yetkilendirildiklerini ifade ederek, "Şu saatten itibaren HÜDA PAR Eskişehir İl Başkanlığımızı kurmuş bulunmaktayız. Bismillah diyerek geçmişten başlattığımız İslami ve insani faaliyetlerimizi bu andan itibaren HÜDA PAR çatısı altında siyasi mecrada devam ettirip Türkiye siyasetindeki önemli bir boşluğu doldurup meselelere sorunlara İslami çözümler sunarak hakkaniyet, adalet eşitlik ilkeleri çerçevesinde çalışmalar yapacağımızın bilinmesini istiyoruz." dedi.

Sorunların İslam hukuku ve kardeşliği dairesinde çözülmesini arzu eden herkesi ve her kesimi HÜDA PAR'a davet ettiklerini söyleyen Dikgöz, "Rabbimizden dileğimiz bizleri mahcup etmemesi ve yardımını üzerimizden esirgememesidir." ifadelerini kullandı.

Dikgöz, son olarak, HÜDA PAR Eskişehir İl Teşkilatının hayırlara vesile olması temennilerinde bulundu. (İLKHA)  

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler