Peygamber Sevdalıları Platformuna üye derneklerden Yalova Yasin-Der, Siyer Sınavına okul tahsisinde emeği geçen Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile okullara teşekkür ziyaretinde bulundu.

Peygamber Sevdalıları Platformunun Türkiye geneli düzenlemiş olduğu Siyer Sınavı için Yalova'da okul tahsisinde bulunan Milli Eğitim İl Müdürlüğüne Yasin-Der'den bir heyet teşekkür ziyaretinde bulundu.

Yasin-Der Başkanı Muhammed Emin Yıldırım ve başkan yardımcısı Aydın Batı'dan oluşan heyet, ilk olarak İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun'u makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Yıldırım, dernek olarak yaptıkları faaliyetleri anlatarak Siyer Sınavı için okul tahsis eden Tosun'a teşekkürlerini sundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Tosun da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek bu tür çalışmaların devamının toplumun yararına olacağını belirtti.

Ziyaretin ardından Yasin-Der heyeti, Tosun'a Kabe motifli Kur'an-ı Kerim hediye etti.

Heyet daha sonra Yalova Milli Eğitim Şube Müdürü Cemal Arvas ile Siyer Sınavı'nın gerçekleştirildiği okulları ziyaret etti. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler