Aynı yerde yaşanan kazalar dikkat çekiyor

Diyarbakır’da Yenihal Köprülü Kavşağı Alt Geçidi'nde meydana gelen kazaların sürekli aynı yerde yaşanması dikkat çekiyor.

Diyarbakır-Şanlıurfa Karayolu Yenihal Köprülü Kavşağı Alt Geçidi'nde bugüne kadar defalarca yaşanan trafik kazalarına bir yenisi daha eklendi. Bugün yine aynı yerde maddi hasarlı zincirleme bir trafik kazası daha yaşandı.

İddiaya göre, alt geçitte seyir halinde olan bir otomobilin sürücüsü ani fren yaptı. Arkasından gelen, 21 GR 759 plakalı aracın sürücüsü de önündeki otomobile çarpmamak için ani fren yapmak zorunda kaldı. Daha sonra 21 AZ 228 plakalı araç sürücüsü de hızını alamayıp, önündeki araca arkadan çarptı.

Kazada herhangi bir can kaybı yaşanmazken maddi hasar oluştu. Maddi hasarın meydana geldiği zincirleme kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. Kaza yapan araçlar trafik ekiplerine ait çekicilerle olay yerinden götürüldü. Bir süredir Yenihal Köprülü Kavşağı Alt Geçidi'nde meydana gelen kazaların sürekli aynı yerde yaşanması soru işaretlerini de beraberinde getirdi. (Mehmet Çelik-İLKHA) 

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler