​Peygamber Sevdalıları Platformu, organize ettiği “Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama” etkinliğine “Peygamber’den (sav) Dersler” adlı kitap ile Batman halkını davet ediyor.

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Türkiye ve Avrupa'nın birçok yerinde her yıl düzenlenen Mevlid etkinlikleri kapsamında Batman'da da hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. “Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama” etkinliği dolayısıyla “Her Eve Kitap” seferberliğiyle Batman genelinde “Peygamber’den (sav) Dersler (63 Hadis-i Şerif)” adlı kitap ile birlikte davetiyeler dağıtılmaya başlandı.

Pazar günü Otogar yanı Mevlid alanında saat 13.30'da gerçekleştirilecek Mevlit Etkinliği öncesi yapılan çalışmalarda her eve Özkan Yaman’ın kaleme aldığı “Peygamber’den (sav) Dersler (63 Hadis-i Şerif)” adlı kitap dağıtılacağı belirtildi.

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Mevlid etkinlikleri için özel olarak hazırlanan hadis kitabı ile beraber davetiyeler, Batman'da tek tek evler dolaşılarak halka dağıtılıyor.

“Peygamber’den (sav) Dersler (63 Hadis-i Şerif)” adlı kitap, Peygamber Sevdalıları Platformuna üye derneklerin üye ve gönüllüleri aracılığıyla evlere veriliyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Peygamber Sevdalıları Platformuna Üye Şefkat Eli Derneği Başkanı Abdulhakim Kızrak, “Peygamber Sevdalıları olarak her yıl yaptığımız mevlid etkinliklerine bu yılda devam ediyoruz. ‘Hazreti Peygamberi (sav) Anlama ve Sünnetini Yaşama’ teması ile bu yıl düzenleyeceğimiz etkinlik öncesi Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından hazırlanan ‘Peygamber’den Dersler (sav) (63 Hadis-i Şerif)’ adlı kitabını Batman’daki tüm evlere dağıtmayı hedefliyoruz. Bu pazar otogar yanı mevlid alanında saat 13.30’da düzenlenecek Mevlid etkinliğimiz için Peygamber Sevdalıları Platformuna üye tüm dernekler gibi Şefkat Eli Derneği olarak da hediye kitap ile birlikte davetiyelerimizi halkımıza götüreceğiz. Buradan tüm halkımızı Mevlid etkinliğimize davet ediyoruz.” dedi. (Mehmet Sait Çelik – İLKHA) 

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler