“HÜDA PAR mecliste olmalı”

Seçim çalışmalarına başlayan HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekili aday adayı Lokman Yalçın, HÜDA PAR’ın Mecliste olması gerektiğini söyledi.

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığı görevinden istifa edip 27’nci dönem milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulunan Lokman Yalçın, seçim çalışmalarına başladı.

Yalçın, merkez ilçe başkanları ve partililerden oluşan heyetle Şanlıurfa Sebze ve Meyve Hali esnaflarını ziyaret etti.

Esnaf ziyareti öncesi Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği (ŞASEMKOM) Başkanı Faruk Akbaş ile bir araya gelen Yalçın, daha sonra sebze ve meyve komisyoncularını ziyaret etti.

Yalçın, esnafın sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyerek, taleplerini not aldı.

HÜDA PAR'lı heyetin ziyaretinden memnun kaldığını ifade eden esnaf, HÜDA PAR’ın mecliste söz sahibi olması gerektiğini belirttiler.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Yalçın, HÜDA PAR’a teveccühün arttığını da sözlerine ekledi.

Yalçın, “Halkımız, ‘HÜDA PAR meclise girmeli ve orada söz sahibi olmalıdır. HÜDA PAR’ı meclise taşımak için desteklerimizi vereceğiz.’ diyor. Bizler de halkımıza teşekkür ediyoruz. Böyle düşünmeleri bizleri sevindirmiştir.” dedi.

“HÜDA PAR mecliste olmalıdır.” diyen Yalçın, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Mecliste olmamız halkımız, ülkemiz ve İslam ümmeti için hayırlı olacaktır. Bu kapsamda, esnaflarımızı ziyaret ederek, HÜDA PAR’a destek vermelerini talep ediyoruz. Allah’a hamd olsun, esnafın teveccühü güzel. İnanıyorum ki Şanlıurfa halkı, HÜDA PAR’ı tercih edecektir.”

Yalçın, Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği (ŞASEMKOM) Başkanı Faruk Akbaş ve sıcak karşılamalarından dolayı tüm esnafa teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi. (Mustafa Gül- İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler