Siyonist çetelerden mülteci kampına baskın

​Siyonist çetelerin, Batı Şeria'daki bir kampa yaptığı baskında yaralıların olduğu ve bazı kişileri alıkoyduğu belirtildi.

Siyonist rejimin işgalci çeteleri, Batı Şeria'daki El-Amari Filistin Mülteci Kampı'na düzenledikleri baskında bazı kişileri yaralarken bazılarının da alıkonulduğu  belirtildi.

Filistin Enformasyon Merkezinde yer alan habere göre, işgal güçleri geçen hafta bazı gençleri tutuklamak için El-Em’ari kampına giren Musta’rebin güçlerine mensup bir askere taşla saldırıp ağır yaralayan bir kişiyi tutuklamak için kampa girdiler.

30 kadar askeri araç, buldozer ve atık su taşıyan tankerler eşliğinde kampa giren işgal güçlerinin, işgal askerini yaralayan gencin evini yıkmak için kuşattıkları belirtildi.

Evin yıkılmasına engel olmaya çalışan gençlere saldıran işgal güçlerinin bazı gençleri yaraladıkları, bunlar arasında kurşunla yaralananların da olduğu ifade edildi.

İlk belirlemelere göre, baskında şimdiye kadar 4 kişi işgal askerlerinin kurşunlarıyla yaralanırken, 9 kişi alıkonuldu. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler