Bitlis'te 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri ile ilgili "Seçim Güvenliği Toplantısı" gerçekleştirildi.

Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu başkanlığında, 24 Haziran 2018’de yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri ile ilgili "Seçim Güvenliği Toplantısı"  gerçekleştirildi. Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Ustaoğlu, 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek seçimle ilgili sürecin Bitlis’te huzur ve güven içerisinde tamamlanacağına inandığını söyledi.

Hazırlıkların devam ettiğini, seçimin güven ortamında gerçekleşmesi için her türlü önlemin alınacağını belirten Ustaoğlu, “Amacımız 24 Haziran’da yapılacak seçimleri güvenli bir şekilde tamamlamaktır. En küçük bir aksaklığa meydan vermeden süreci tamamlamayı hedefliyoruz. Toplantıda bulunan değerli mesai arkadaşlarımla üzerimize düşen görevi hassasiyetle yürütüyoruz. 24 Haziran’da gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimlerinin ülkemize ve şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Seçim süreciyle ilgili mevzuat, seçim takvimi, seçmen kütüklerinin ilanı, seçim sürecinde yetkili birimler ve seçim propagandalarında uyulması gereken yasal sorumluluklara ilişkin sunumun yapıldığı toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sona buldu. (Şükrü Tontaş-İLKHA) 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler