“Halkımız bizi tercih edecek”

​Batman Bağımsız Milletvekili Adayı Aydın Gök, halkın kendilerini tercih edeceğini söyledi.

24 Haziran’da yapılacak genel seçimlere Batman Bağımsız Milletvekili Adayı olarak girecek olan Aydın Gök, beraberindeki heyetle Çarşı Mahallesi Fahreddin Yıldız 8.Cadde esnafını ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyip desteklerini istedi.

Ziyarette esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Gök, rahmetli babasının emanetini yerine getirmek için halkın hizmetine talip olduğunu belirterek destek talebinde bulundu.

Ziyarette ayrıca HÜDA PAR üyeleri, esnaf ve halka milletvekili seçiminde kullanılacak oy pusulasının örneğini dağıtarak halkı bilgilendirdi. Gök, özellikle okuma yazması olmayan vatandaşlara örnek oy pusulası üzerinden oyunu nasıl kullanılacağı izah ederek bilgilendirmede bulundu. 

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Gök, seçim çalışmaları kapsamında düzenli olarak halkı ziyaret ettiklerini, halkın sorun, sıkıntı ve taleplerini dinlemeye çalıştıklarını belirtti.

“Her vatandaşa ulaşma çabası içerisindeyiz”

Seçim çalışmalarına devam ettiklerini vurgulayan Gök, “Gerek Batman merkez gerekse de ilçe ve köylerde arkadaşlarımızla beraber ziyaretler yapıyoruz. Fert fert her vatandaşa ulaşma çabası içerisindeyiz. Zira bizim hem bağımsız olarak seçime girmemiz hem de ayrıca diğer partilerin bize göre çok büyük imkânlara sahip olmasının dezavantajını mümkün oldukça kapatmaya çalışıyoruz. O yüzden birebir ziyaretler yaparak ev, esnaf ve köy ziyaretlerinde bulunuyoruz.” dedi.  

“Sayısal çoğunluğu sağlayıp inşallah meclise gireceğiz”

Halkın kendisine karşı ciddi bir teveccühünün olduğuna işaret eden Gök, “Neticede vatandaşlar birbirlerine soruyorlar. Bu konuda da vatandaşlarımız, hemşerilerimiz bize büyük bir şans tanıyorlar. Onların dilek, talep ve tespitleri bizi sevindiriyor ve motive ediyor. Dolayısıyla esnaf ziyaretlerimiz inşallah devam edecek. Mümkün oldukça her esnafımızın kapısını çalacağız. Kendimizi, programımızı anlatıp vaatlerimizi ortaya koyacağız. Bu konuda umutluyuz, inşallah halkımız bizi tercih edecek. Sayısal çoğunluğu sağlayıp inşallah meclise gireceğiz.” ifadelerini kullandı. (Mehmet Sait Çelik/Mehmet Fatih Akgül–İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler