Seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret eden Batman bağımsız milletvekili adayı Aydın Gök, "Gördüğümüz teveccüh umudumuza umut katıyor." dedi.

24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde HÜDA PAR’ın desteklediği Batman Bağımsız Milletvekili Adayı Aydın Gök, beraberindeki heyetle Veysel Karani Caddesi üzerinde bulunan esnafı ziyaret ederek desteklerini istedi.

Seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Gök, ziyarette esnafın yoğun teveccühüyle karşılaştı. HÜDA PAR’ı iyi tanıdıklarını ve önemli bir parti olduğunu söyleyen esnaf ise seçimde Gök’e destek vereceklerini belirttiler.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Gök, halkın meclisteki sesi olabilmek için kendisine destek verilmesi gerektiğini belirterek, “Seçim çalışmalarımız kapsamında bugünde bir radyomuza konuk olduk, yerel basınımızı ziyaret ettik ve ondan sonra da esnafımızı ziyaret ettik. Gün geçtikçe hamdolsun halkımızın bizlere olan teveccühü artıyor. Halkımız seçim atmosferine girdikçe aldığımız geri dönüşler, bizim gördüğümüz teveccüh, umudumuza umut katıyor.” dedi.

Gök, “Seçmenimizin bize karşı olan ilgisi bizleri mutlu etmektedir. Tabanımız da gittikleri ziyaretlerde bizim gördüğümüz teveccühün aynısını görüyorlar. ‘Bu defa bağımsız aday Aydın Gök’ü mecliste görmek istiyoruz’ diyen halkımızdan geri dönüşler alıyoruz. Bu da bizleri, parti tabanımızı motive ediyor. 24 Haziran gecesi de inşallah zaferimizi tövbe, istiğfar ve salavatlarla kutlayacağız.” diye konuştu. (Mehmet Sait Çelik-İLKHA) 

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler