HÜDA PAR adayından köylere bayram ziyareti

​HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili Adayı Mehmet Karakuş, seçim çalışması kapsamında Nizip ilçesindeki köylere ziyarette bulundu, köy halkının bayramını kutladı.

HÜDA PAR milletvekili adaylarının seçim çalışmaları sürüyor. Ziyaretlere ağırlık veren HÜDA PAR Gaziantep milletvekili adaylarından Mehmet Karakuş, Ramazan Bayramı'nda da çalışmalarına ara vermeden devam etti.

Gaziantep’in Nizip ilçesine bağlı Dayıdağı (Bınam) köyüne ziyarette bulunan Milletvekili adayı Karakuş, vatandaşların bayramlarını tebrik etti.

Köy sakinlerinin sıkıntılarını dinleyen Karakuş, yardımcı olma sözü verip 24 Haziran seçimleri için ise destek istedi. HÜDA PAR’ın bu halkın partisi olduğunu belirten Karakuş, partilerinin meclise girmesi durumunda hizmet ve adalet anlayışı hareket edeceklerini belirterek, HÜDA PAR’a destek istedi.

Vatandaşların bayramlarını tebrik eden Karakuş, “Bayramlarımız, kırgınlık ve dargınlıkların unutularak, sevgi, saygı ve hoşgörü ile kucaklaşmaya imkân sağlayan, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği ve toplumsal barışımız için önemli günlerdir. Bu önemli günde de ziyaretlerimizi devam ettirip, halkımız ile bayramlaştık. Bu bayramın İslam âlemi başta olmak üzere ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Dayıdağı (Bınam) köyü sakinleri ise Karakuş’un bu anlamlı günde yaptığı ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler