Diyarbakır Bağımsız Milletvekili Adayı Yapıcıoğlu, Ramazan Bayramı vesilesiyle şehit ve tutuklu ailelerini ziyaret etti.

Diyarbakır Bağımsız Milletvekili Adayı Zekeriya Yapıcıoğlu, şehit ve tutuklu ailelerini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

Yapıcıoğlu, 28 Şubat sürecinin brifingli yargısı ve FETÖ yargısının mağdur ettiği, 24 yıldır cezaevinde bulunan Murat Salur, İskender Tutar ile Naşit Tutar'ın ailelerini ziyaret etti. Aileler ile bir süre sohbet eden Yapıcıoğlu, ailelerin bayramlarını kutlayarak kendilerine sabır tavsiyesinde bulundu.

Yapıcıoğlu, 6-8 Ekim olaylarında hunharca katledilen Şehit Hasan Gökgöz’ün ve Şehit Yasin Börü’nün hocası Şehit Aytaç Baran’ın ailelerine bayram ziyaretinde bulundu. Burada şehidin çocuklarıyla özel olarak ilgilenen Yapıcıoğlu, Baran'ın çocuklarını kucağına alıp sıcak ilgi gösterdi.

Baran'ın ailesine sabır tavsiyesinde bulunan Yapıcıoğlu, bunun gibi olayların bir daha yaşanmaması için çalışacaklarını söyledi. (Ramazan Casuk-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler