“İnşallah Aydın Gök’ü meclise göndereceğiz”

HÜDA PAR Batman Kadın Kolları Başkanlığından oluşan bir heyet, Batman Bağımsız Milletvekili Adayı Aydın Gök’e destek toplamak için bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Önümüzdeki Pazar günü yapılacak genel seçimlerde HÜDA PAR’ın destekleyeceği Batman Bağımsız Milletvekili Adayı Aydın Gök’e destek toplamak için HÜDA PAR Batman Kadın Kolları Başkanı Şükran Özdemir ve beraberindeki heyet bir dizi ziyaretlerde bulunarak halktan destek istediler.

Akraba, tanıdık ve ev ziyaretlerinin ardından Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile Batman Bölge Devlet Hastanesi’nde yatmakta olan hasta, hasta yakınları ve sağlık çalışanlarını ziyaret eden heyet, Aydın Gök ile ilgili tanıtıcı broşür ve örnek oy pusulası dağıttı.

Yapılan ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Batman Kadın Kolları Başkanı Şükran Özdemir, önümüzdeki milletvekili seçimleri için pazar gününe kadar aralıksız çalışacaklarını söyledi.

Özdemir, “Kadın kolları olarak yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Partimiz kurulduğu ilk günden beri çalışıyoruz. İlk seçimlerde gittiğimiz kapılardan belki bize oy vermediler; ama bugün gittiğimiz herkesten destek alıyoruz. Aralıksız çalışarak hiç boş durmuyoruz. Akraba, komşu ve dostlarımızı ziyaret ediyoruz ve Allah’ın (Celle Celaluhu) izniyle ziyaret ettiklerimizden teveccüh görüyoruz.” dedi.

“Hiç durmadan çalışacağız”

Ev ve akraba ziyaretlerinin ardından Batman’daki hastanelerde ziyaretlerine devam ettiklerini belirten Özdemir, “Geçtiğimiz günlerde Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ziyaret ettik. Bugünde ziyaretlerimize Batman Bölge Devlet Hastanesinde devam ettik. Burada hasta, hasta yakınları ve sağlık çalışanlarını ziyaret ettik. Allah’ın (Celle Celaluhu) izniyle pazar gününe kadar hiç durmadan çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

Herkesten Aydın Gök için destek beklediklerini vurgulayan Özdemir, “Her gittiğimiz kapıda adayımızın hem dünya hem de ahiret için doğrusu olduğunu söylüyoruz. Herkeste buna katılıyor. Çoğu zaman güzel teveccühlerle karşılıyoruz. İnşallah adayımızı meclise göndereceğiz.” diye konuştu. (Mehmet Sait Çelik – İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler