Kaybolduğu Bezirhane köyünde defnedilen minik Leyla'nın mezarı, bugün annesi Şükran Aydemir ve akrabaları tarafından ziyaret edildi.

Ağrı'nın Bezirhane köyünde Ramazan Bayramı'nın ilk günü kaybolan ve 18 gün sonra dere kenarında ölü olarak bulunan 3 buçuk yaşındaki minik Leyla dün defnedilmişti. Minik Leyla’nın annesi Şükran Hanım ve akrabaları ise bugün Leyla’nın mezarını ziyaret ettiler.

Bezirhane köyünde defnedilen minik Leyla'nın mezarını ziyaret eden annesi Şükran Aydemir, kızının mezara sarılarak gözyaşlarına boğulurken teyzesi baygınlık geçirdi.

Anne Şükran Aydemir ve akrabaları bugün sabah saatlerinde Leyla'nın mezarını ziyaret edip Kur'an-ı Kerim okudu. Acılı anne kızının mezarında dua ettikten sonra toprağa sarılarak ağladı.

Kürtçe ağıtlar yakan Anne Aydemir ve yakınları, mezarın başında uzun süre ağladılar. Dakikalarca Leyla’nın mezarına sarılarak bekleyen Şükran Aydemir'in feryadı yürek dağladı.

Leyla’nın mezarının başında uzun süre ağlayan teyzesi İpek Hanım ise baygınlık geçirdi. (Ömer Adıgüzel - İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler