Bayram ziyareti için gittiği Bezirhane köyünde kaybolduktan 18 gün sonra cansız bedenine ulaşılan Leyla Aydemir'in ölümüne ilişkin bir kişi tutuklandı.

Bayram ziyareti için gittiği dedesinin köyünde bayramın ikinci günü kaybolan ve uzun aramalar sonrası kaybolduğunun 18. günü bir dere kenarında cansız bedenine ulaşılan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'in ölümüne ilişkin babasının amcasının oğlu tutuklandı.

Konu ile ilgili olarak Ağrı Cumhuriyet Başsavcılığında yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Mehmet Aydemir, "Kasten öldürme" suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine konuldu.

Tutuklanan Mehmet Aydemir’in akrabaları ise Mehmet Aydemir'in tutuklanmasının, Leyla Aydemir cinayeti ile ilgisinin olmadığını ileri sürdüler.

Soruşturmanın çok yönlü olarak sürdüğü Leyla Aydemir cinayeti hakkında Ağrı Cumhuriyet Savcılığı gizlilik kararı aldı.  (Ömer Adıgüzel-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler