Gaziantep Valiliğinden ölü bulunan Suriyeli çocuk açıklaması

Gaziantep Valiliği, 3 gündür kayıp olan Suriyeli 9 yaşındaki çocuğun su kuyusunda ölü olarak bulunması ile ilgili başlatılan adli soruşturmanın sürdürüldüğünü açıkladı.

Suriyeli küçük çocuğun su kuyusunda ölü olarak bulunması ile ilgili Gaziantep Valiliği tarafından yapılan açıklamada, başlatılan adli soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

Nurdağı ilçesinde kayıp olarak aranan Suriyeli Ahmet Salih'in (9) kuyuda cesedinin bulunmasıyla yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi:  "Nurdağı ilçemiz Sakçagözü Mahallesi'nde tarım işçisi olarak çalışan Suriye Uyruklu C.S. adlı kadın, İlçe Jandarma Komutanlığına 01.08.2018 tarihinde müracaat ederek 9 yaşındaki A.S. adlı erkek çocuğunun kaybolduğu ihbarında bulunmuştur. Alınan kayıp ihbarı üzerine jandarma, AFAD İl Müdürlüğü arama kurtarma ekipleri ve vatandaşlarımızın işbirliğiyle yoğun bir arama çalışması başlatılmıştır. Arazide yapılan arama çalışmalarında bugün saat 16.00 sıralarında kayıp çocuğun arazideki bir su kuyusundaki cesedine ulaşılmış olup, olayın adli tahkikatı devam etmektedir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Öne Çıkan Haberler