​HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığından oluşan bir heyet, Kurban Bayramı vesilesiyle siyasi partileri ziyaret ederek bayramlaştı.

Kurban Bayramı münasebetiyle siyasi partiler arasındaki bayramlaşma ziyaretleri devam ediyor. HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Metin Kaya ve il yönetiminden bir heyet, AK Parti ve Saadet Partisi Diyarbakır il başkanlıklarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

İlk ziyareti AK Parti'ye yapan HÜDA PAR heyetini, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak karşıladı. Heyetin yaptığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Budak, bayramların ülkenin birlik beraberliği açısından önemli olduğunu söyledi.

Bayramın hayırlara vesile olması dileğinde bulunan Metin Kaya, hem Türkiye'nin hem de dünyanın ciddi ve hassas bir süreçten geçtiğini belirterek bayramların toplumun birliğinin sağlanması açısından önemli olduğunu belirtti.

HÜDA PAR heyeti, AK Parti ziyaretinin ardından Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanlığına geçti.

Heyeti, Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan karşıladı. Karşılıklı bayramlaşma temennilerinin ardından 24 Haziran seçimlerinin yansımaları ve ekonomiye dair gelinen aşamalar ele alındı.

Yapılan ziyaretlerde birlik ve beraberliğin önemine değinen Kaya, farklı düşünce ve fikirlerin zenginlik kabul edilip halkın huzuru, refahı ve selameti için çalışmalar yürütülmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Daha sonra Saadet Partisi de iade-i ziyarette bulunarak HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığına bayram ziyaretinde bulundu. (Ramazan Casuk-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler